Zespół Szkół Nr 48
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 
Biuletyn Informacji Publicznej
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Zespół Szkół Nr 48 > Menu Podmiotowe > Władze > Władze Zespołu Szkół nr 48 im. Armii Krajowej

Władze Zespołu Szkół nr 48 im. Armii Krajowej

  Drukuj
 

p.o. Dyrektor:
mgr Emilia Niedziałek
telefon: 22 664 61 93
e-mail: eniedzialek@edu.um.warszawa.pl

Wicedyrektor (oddziałów przedszkolnych oraz klasy I-III):
mgr Ewa Michalak - Wietrzychowska
telefon: 22 664 61 93
e-mail: emichalak@edu.um.warszawa.pl

Wicedyrektor (klasy IV-VIII):
mgr Katarzyna Dobrogowska
telefon: 22 664 61 93 w. 106
e-mail: kdobrogowska@edu.um.warszawa.pl

Wicedyrektor (ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej):
mgr Agnieszka Ostasz
telefon: 22 664 61 93 w. 116
e-mail: aostasz@edu.um.warszawa.pl

Wicedyrektor (ds. IT):
mgr Marek Tyde
telefon: 22 664 61 93 w. 111
e-mail: mtyde@edu.um.warszawa.pl

Wicedyrektor:
mgr Barbara Łobacz-Gryz
telefon: 22 664 61 93 w. 105
e-mail: barbara.lobacz.gryz@zsnr48.onmicrosoft.com

Kierownik Świetlicy:
mgr Ewa Majcher
telefon: 22 664 61 93
e-mail: ewa.majcher@zsnr48.onmicrosoft.com

Kierownik administracyjno - gospodarczy:
Wiesława Stępień
telefon: 22 664 61 93 w. 103
e-mail: wstepien@edu.um.warszawa.pl

 
 
Wprowadził Lisowska Anna 06-04-2009
Aktualizujący Lisowska Aneta 05-12-2019
Zatwierdzający Lisowski Rafał 06-12-2019
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 06-12-2019
Liczba odwiedzin: 3124
Rejestr zmian